Vartotojams (2011-12 m.m.)
 Pradžia Apie TAMO  Sistemos aprašymas   Mokyklos   Atsiliepimai   Mokinio pažymėjimas  
 Mokinių tėvų registracija →
 

Projekto statistika
Naudojančių mokyklų: 424
Aktyvių mokytojų: 25 238
Aktyvių mokinių: 214 955
Aktyvių tėvų: 153 599
 
Naudojančios mokyklos
Vilniaus licėjus
Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Šiaulių Didždvario gimnazija
Kauno "Aušros" gimnazija
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
 
Vartotojų apklausa

Ar norėtum turėti naujovišką TAMO elektroninį mokinio pažymėjimą?

Taip
   2865 (77.96%)
Ne
   435 (11.84%)
Nežinau
   375 (10.2%)


Naujienos

2012-08-01

TAMO siūlomas daugiafunkcis elektroninis mokinio pažymėjimas

Nuo 2012 m. rudens TAMO siūlo naują elektroninį mokinio pažymėjimą su papildomai integruotomis funkcijomis:

• Elektronine mokinio pinigine;
• Socialinio maitinimo apskaita;
• Akademinių pasiekimų skatinimo programa;
• Skaitytojo bilietu;
• Viešojo transporto bilietu.

Su mokyklos informacine sistema TAMO susieto elektroninio pažymėjimo funkcijos bus patogiai pasiekiamos ir valdomos ne tik TAMO tinklalapyje, bet ir mobiliajame telefone.

Mokiniams pažymėjimai kainuos tik 12 Lt.
Mokyklos, norinčios naudoti TAMO siūlomą elektroninį mokinio pažymėjimą, gali registruotis TAMO svetainėje www.tamo.lt/pazymejimas


2012-06-26

Naujasis TAMO siūlomas daugiafunkcis elektroninis mokinio pažymėjimas

Nuo 2012 m. rudens TAMO siūlo naują elektroninį mokinio pažymėjimą su papildomai integruotomis funkcijomis:

• Elektronine mokinio pinigine;
• Socialinio maitinimo apskaita;
• Akademinių pasiekimų skatinimo programa;
• Skaitytojo bilietu;
• Viešojo transporto bilietu.

Su mokyklos informacine sistema TAMO susieto elektroninio pažymėjimo funkcijos bus patogiai pasiekiamos ir valdomos ne tik TAMO tinklalapyje, bet ir mobiliajame telefone.
Pirmųjų 10-ies mokyklų mokiniams pažymėjimai kainuos 10 Lt, kitų mokyklų mokiniams – 12 Lt.

Nuo birželio 26 d. mokyklos, norinčios naudoti TAMO siūlomą elektroninį mokinio pažymėjimą, gali registruotis TAMO svetainėje www.tamo.lt/pazymejimas


2012-06-26

Jungtinis mokslo ir studijų centras

Birželio 19 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) rektorius prof. dr. A. Augustinaitis ir Kingstono universiteto (KU) rektorius prof. J. Weinberg pasirašė memorandumą steigti Vilniuje Jungtinį mokslo ir studijų centrą, kuriame bus plėtojamos verslo ir vadybos, komunikacijos, informacinių technologijų bei kitos mokslinių tyrimų ir studijų sritys.
Kingstono universitetas teikia aukščiausio lygio studijas, kurios paremtos veikliojo mokymosi (angl. work - based learning) principu, kai fundamentalus teorinis parengimas tiesiogiai susiejamas su praktiniu žinių taikymu, inovacijų kūrimu ir profesiniu tobulėjimu.
Bendrame mokslo ir studijų centre studentai bus kviečiami studijuoti verslo ir vadybos, lyderystės, projektų vadybos, kūrybinių industrijų ir kitų bakalauro bei magistro studijų programų. Šias studijų programas dėstys KSU ir KU dėstytojai. Memorandume numatyta, jog universitetai taip pat bendradarbiaus įvairiuose moksliniuose ir kituose projektuose.


2012-06-21

Apie mus spaudoje

Elektroninis dienynas Lietuvoje jau nebėra naujovė – jį naudoja beveik pusė šalies švietimo įstaigų ir greitu metu prie elektroninio dienyno sistemos vartotojų rato prisijungs absoliuti dauguma šalies mokyklų.

Apie TAMO informacinės sistemos naujoves daugiau skaitykite www.veidas.lt


2012-06-18

TAMO įgyvendinamas projektas „Inovatyvios tvarkaraščių sistemos, skirtos švietimo įstaigoms, kūrimas“

Nuo naujų mokslo metų pradžios TAMO įgyvendins ES dalinai finansuojamą projektą „Inovatyvios tvarkaraščių sistemos, skirtos švietimo įstaigoms, kūrimas“. Projektas skirtas sukurti tvarkaraščių sistemos prototipą ir jį pateikti mokykloms, prieš tai atlikus mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros darbus. Būsima programa bus unikali ir atitiks Lietuvos mokyklose tvarkaraščių sudarymui keliamus reikalavimus. Ji specialiai sumodeliuotų algoritmų pagalba sudarinės ir optimizuos mokyklos tvarkaraščius vidurinei mokyklai (individualiems mokiniams) bei prie sudaryto optimalaus tvarkaraščio prijungs pagrindinės mokyklos tvarkaraštį, sudaromą klasių pogrupiams.

Daugiau informacijos apie projektą: www.esparama.lt

Jau greitai galėsite registruotis, norėdami išbandyti naujai kuriamą TAMO tvarkaraščių komponentę.


2012-06-05

Nemokamos studijos Kazimiero Simonavičiaus universitete

Dalyvaukite kūrybiniame konkurse ir laimėkite nemokamas Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bakalauro studijas Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Kūrybinių projektų konkursas kūrybinės_sraigės_mieste: išlįsk_iš_mokyklinio_kiauto vyks iki birželio 12 d.

Nugalėtojai bus paskelbti 2012m. birželio 19 d. Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galite rasti www.ksu.lt.


2012-05-30

Nemokama TAMO mobilioji aplikacija mokinių tėvams

Siekdami užtikrinti, kad TAMO būtų prieinamas ir patogus naudoti tiek kompiuteriu, tiek ir visuomet šalia esančiu telefonu, sukūrėme nemokamą mobiliąją TAMO aplikaciją mokinių tėvams. Savo išmaniajame telefone įsidiegę TAMO programėlę, galėsite:

• Peržiūrėti mokinio pažymių knygelę, pasirinkę norimą laikotarpį;
• Skaityti mokytojų įvestus pagyrimus/pastabas;
• Peržiūrėti užduotus namų darbus ar suplanuotus kontrolinius darbus;
• Gauti/rašyti vidinius pranešimus mokytojams, klasės auklėtojui;
• Matyti kelių vaikų pažymių knygeles;
• Gauti informacinius pranešimus apie naują įrašą mokinio elektroninėje pažymių knygelėje.

Atsisiųskite TAMO programėlę čia: http://play.google.com/store/apps/


2012-05-29

Vaikų emocinę sveikatą puoselėjanti programa

LR Švietimo ir moklso ministerija skelbia, kad nuo šių metų rugsėjo keliose Vilniaus mokyklose bus įgyvendinama vaikų emocinę sveikatą puoselėjanti programa „Obuolio draugai“. Ji skirta 7-9 metų vaikams.

Pirmokai, antrokai ir trečiokai mokysis gyventi draugiškai, nesityčioti iš bendraklasių, rasti, regis, neįveikiamų problemų sprendimo būdus, padėti sau ir kitiems.

Programa bus išbandoma, vertinama ir tobulinama ir pritaikoma Lietuvos mokykloms.

Tikimasi, kad ji skatins kurti geresnį klasės mikroklimatą, padės mokiniams ugdytis gebėjimus, padedančius susidoroti su kasdienėmis ir sudėtingomis situacijomis.


2012-05-18

Mūsų jau 400!

Šią savaitę prie gausaus TAMO klientų rato prisijungė jau 400-oji mokykla - tai Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla. Džiaugiamės vis didėjančiu klientų skaičiumi ir stengiamės tobulėti drauge. Ačiū Jums!


2012-05-04

Geriausios Lietuvos mokyklos rinkimai

VŠĮ "KarmaRate" organizuoja geriausių Lietuvos mokyklų konkursą.

Balsuokite, komentuokite ir išrinkite geriausią Lietuvos mokyklą http://www.karmarate.com/mokyklos.


2012-04-27

Skelbiama mokyklų atranka dalyvauti projekte „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ dėl penktokų aprūpinimo planšetiniais kompiuteriais

LR Švietimo ir mokslo ministerija kviečia dalyvauti projekte „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ ir laimėti planšetinius kompiuterius.

Iki gegužės 25 d. mokyklos, pageidaujančios dalyvauti projekte, turi užpildyti anketą ir pateikti reikiamus dokumentus. Daugiau informacijos rasite http://www.sac.smm.lt/naujiena.php?id=232


2012-04-19

„Darnus turizmas mano krašte“ - tai konkursas ir galimybė laimėti dviejų dienų kelionę į Latviją visai klasei

Mokiniai, parodykite ir papasakokite, kaip jūs suprantate darnų turizmą, kokius žinote darnaus turizmo pavyzdžius savo rajone ar kitur Lietuvoje? O gal jūs pastebėjote ne darnaus, o kenkiančio turizmo veiklų ir turite minčių, kaip šią problemą išspręsti? Pasidalinkite mintimis!

Visa informacija apie konkursą pateikta www.facebook.com/DarnusTurizmas/info .


2012-04-02

TAMO informacinę sistemą naudoja daugiau nei 10 proc. šalies gyventojų

Įpusėjus penktiems TAMO gyvavimo metams galime pasidžiaugti, kad TAMO vartotojų ratas sparčiai auga.

Šiuo metu TAMO informacine sistema naudojasi jau daugiau nei 10 procentų visų Lietuvos gyventojų, t. y. 368 491 aktyvių vartotojų.

Ačiū Jums!


2012-03-26

Kviečiame pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias apie saugų elgesį internete

„Interneto savaitės 2012“ ir „El. įgūdžių savaitės 2012“ iniciatyvų metu kovo 26-30 d. švietimo įstaigų darbuotojai, globėjai ir tėveliai kviečiami pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias apie saugų elgesį internete.

Saugių IKT įgūdžių barometras yra atraktyvus įrankis internete, kuris Jums leis įsivertinti, ar mokate apsaugoti save ir vaikus internete dirbant ar pramogaujant. Barometro rezultatai bus siunčiami kiekvienam individualiai patogia el.laiško forma.

Saugių IKT įgūdžių barometrą rasite http://dev.ecdl.lt/project/eguardtest/


2012-03-19

Savaitė BE PATYČIŲ

Kovo 19-25 d. skelbiama „Savaitė BE PATYČIŲ“, kurios metu visi kviečiami diskutuoti apie patyčias ir jų prevenciją ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų gyvenime.

Visą savaitę vyks renginiai, filmų bei spektaklių peržiūros, atviri pokalbiai, protų mūšiai ir kt. Prisidėkime prie akcijos – ir ne tik šią savaitę!

Daugiau apie renginius galite sužinoti www.bepatyciu.lt


2012-03-16

Abiturientai pasirinko brandos egzaminus

Nacionalinis egzaminų centras apibendrino kandidatų, ketinančių laikyti brandos egzaminus, pasirinkimus. Prašymus laikyti brandos egzaminus pateikė 44852 kandidatai. Dauguma jų laikys tris (18078) arba keturis egzaminus (13202 kandidatų). Visus šešis egzaminus yra pasiryžę laikyti 302 kandidatai.
Daugėja laikančiųjų brandos mokyklinį technologijų egzaminą. Tai yra vienintelis ugdymo procese vykdomas mokyklinis brandos egzaminas. Daugiau abiturientų rinkosi ir chemijos valstybinį brandos egzaminą.
Populiariausių valstybinių brandos egzaminų eilutėje po valstybinio lietuvių kalbos egzamino šiemet, kaip ir pernai, rikiuojasi: valstybinis užsienio kalbos anglų egzaminas – 19 130 kandidatai, valstybinis istorijos – 18 672 kandidatai, valstybinis matematikos – 17 806 kandidatai.


2012-03-15

Interneto svetainės gimtosios kalbos ir gamtos mokslams pažinti

Lietuvoje sukurtos trys interneto svetainės, kurios ne tik palengvins mokymąsi 5–8 klasių moksleiviams, bet ir padės mokytojams geriau pasiruošti pamokai.
Svetainėje „Lietuvių kalbos kursas 5–6 klasėms“ http://lietuviu5-6.mkp.emokykla.lt/ mokiniai gali kurti komiksus, žiūrėti filmukus, atlikti įvairias užduotis, rašyti laiškus, leisti laikraščius. Literatūros kūrinius jie ras skaitmeninėje bibliotekoje „Literatūros kūriniai 5–8 klasėms“ http://ebiblioteka.mkp.emokykla.lt/. Joje skelbiami lietuvių ir visuotinės literatūros kūriniai TXT, PDF, EPUB ir MP3 formatais. Gamtos mokslų svetainėje „Gamtos mokslų kursas 7–8 klasėms“ http://gamta7-8.mkp.emokykla.lt/ mokiniai gali nagrinėti dalyko interaktyvias demonstracijas, atlikti virtualius bandymus ir stebėjimus. Šiose interneto svetainėse mokiniai gali mokytis savarankiškai arba padedami mokytojo. Mokytojai, naudodamiesi esama medžiaga, gali kurti vaikams įdomias ir aktyvų mokymąsi skatinančias pamokas.


2012-03-07

Elektroninį dienyną naudoja jau pusė visų mokyklų

Praėjusiais metais sparčiai daugėjo mokyklų, pradėjusių taikyti elektroninius dienynus. Mokinių ugdymo apskaitą tokiu būdu tvarko per pusę tūkstančio mokyklų.

Elektroninio dienyno, kaip ir anksčiau įprasto popierinio dienyno, pagrindinė funkcija – kaupti duomenis apie mokinių mokymosi pasiekimus: fiksuoti pažymius, lankomumą, pamokų turinį. Tačiau dabar mokinių tėvai kasdien gali stebėti vaiko lankomumą, pažangumą, mokyklos administracijos, klasės vadovo informaciją ir pranešimus. Mokytojams sumažėja darbo krūvis ir popierizmas – nebereikia tikrinti ir pildyti pasiekimų knygelių, greičiau galima paruošti klasės ataskaitas ir t. t.


2012-03-05

Prasideda penktasis nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“

Startuoja penktasis nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“, kuriame kviečiame aktyviai dalyvauti mokinius. Visi 6-10 klasių moksleiviai, norintys pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias ir prakalbinti kompiuterį lietuviškai, tai padaryti galės šių metų kovo 19-23 dienomis.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius elektroninėje terpėje vartoti lietuviškus rašmenis ir taisyklingą lietuvių kalbą.

Dėmesio! Konkurse dalyvauti galės tik užsiregistravę moksleiviai. Dalyvių registracija vyks iki kovo 11 dienos konkurso svetainėje www.lituanika.lt. Šiame tinklapyje moksleiviai turės atlikti ir konkurso užduotis. Jas moksleiviai atliks savo mokyklos kompiuterių klasėje nuo 9 val. ryto iki 17 val. popiet.


2012-02-29

Pertvarkomi moksleivių laisvalaikio centrai – mažiau įstaigų, daugiau erdvės idėjoms ir projektams

Vyriausybė pritarė Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymui reorganizuoti Lietuvos jaunimo turizmo centrą, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centrą, Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centrą ir jo bazėje steigti vieną neformalaus ugdymo centrą. Numatyta, kad nauja įstaiga tęs pradėtus projektus ir plėtos naujas veiklos kryptis – pilietinį, meninį ir kultūrinį, sveikatos ir saugos ugdymą, stiprins pedagoginį kolektyvą.

Dabartinėse centrų patalpose ir kitose erdvėse po reorganizacijos ir toliau vyks būreliai, neakivaizdinės mokyklos, bus organizuojamos ekskursijos, edukacinės programos, kiti projektai.

Reorganizavus keturis centrus, daugiau negu trečdaliu sumažės ir išlaidų. Sutaupytas lėšas bus galima skirti moksleivių vasaros poilsiui organizuoti, pilietiniam ugdymui.


2012-02-28

Valstybės finansavimą studijoms galės gauti daugiau nei pusė stojančiųjų

Kelerių praėjusių metų priėmimo praktika leidžia prognozuoti, kad šiemet, kaip ir anksčiau, valstybės finansuojamą vietą aukštosiose mokyklose galės gauti kas antras stojantysis. Numatoma, kad 2012 m. į valstybės finansuojamas studijų vietas bus priimta ne mažiau kaip 17,2 tūkst. pirmakursių: 9 tūkst. – į universitetus, 8,2 tūkst. – į kolegijas. Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius patvirtino preliminarius studijų krepšelių skaičius.


2012-02-20

Apsilankykime knygų mugėje

Savaitgalį, vasario 23-26 d., Vilniaus Litexpo rūmuose šurmuliuos gerai žinoma, bet vis kitokia knygų mugė, kurioje išvysite naujų knygų, galėsite pabendrauti su pamėgtais ir dar nežinomais autoriais, dalyvauti karštose diskusijose, meno parodose ir kt.


2012-01-17

Brandos egzaminų pasirinkimas dvyliktokams sistemoje TAMO

Norime pranešti džiugią naujieną toms mokykloms, kuriose mokosi 12-tos klasės mokiniai ir kurioms reikia koordinuoti abitūros egzaminų pasirinkimą.

Kaip ir praeitais mokslo metais, taip ir dabar TAMO pasiūlys jums patogų įrankį – nuo šiandien aktyvuojama funkcija „Egzaminų pasirinkimas“, kurios pagalba abiturientai gali sistemoje TAMO pasirinkti, kokių dalykų brandos egzaminus nori laikyti, ir užpildyti prašymus, kuriuos atsispausdinus beliks tik pasirašyti. Administracija galės matyti, kokius dalykus abiturientai pasirinko, ir pagal tai formuoti ataskaitas įvairiais pjūviais.

Tikimės, kad ši funkcija palengvins brandos egzaminų pasirinkimo organizavimą mokykloje ir leis operatyviau susisteminti pasirinkimų duomenis. Sėkmingo naudojimo!


2011-12-13

2012 metų egzaminų ir įskaitų datos

Nors kalendoriuje tik neseniai prasidėjusi žiema, bet Švietimo ir mokslo ministerija jau parengė ir paviešino 2012 metų kalbų ir mokinių kompiuterinio raštingumo įskaitų, brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščius.

Kad mokyklos bendruomenės nariams nereikėtų jų ieškoti internete, patalpinome tvarkaraščių informaciją ir į savo sistemą - kaip ir darome kiekvienais metais. Nuo šiandien prisijungę vartotojai matys naują meniu punktą "Egzaminų datos 2012".

ŠMM teigimu, tvarkaraščių variantas pasirinktas, apibendrinus gautus pasiūlymus, aptarus su LAMA BPO, mokinių parlamentu, moksleivių sąjunga, pedagogus vienijančiomis profesinėmis sąjungomis, kitais socialiniais partneriais, įvertinus kandidatų darbų srautus, vertinimo organizavimo ir technines galimybes.


2011-11-30

Pagyrimai ir pastabos - ne tik pamokoje

Patobulinome funkciją, leidžiančią rašyti mokiniams pagyrimus ir pastabas. Iki šiol tai galima buvo padaryti tik įvedant pamokos informaciją, o dabar laisvos formos pagyrimą ar pastabą mokiniui galės parašyti ir tie, kas neturi toje klasėje pamokų.

Tiek klasės vadovai, tiek direktorius ir pavaduotojai, tiek mokyklos dienyno administratorius nuo šiol turi teisę rašyti pastabas, kurias mato mokiniai ir tėvai.

Tokiu būdu galima pagirti gerai besimokančius mokinius, išreikšti padėkas už dalyvavimą renginiuose ar kitoje mokyklos veikloje, o taip pat ir sudrausminti mokinius su prastesniu pažangumu ar pamokų lankomumu. Tikimės, kad tai padės mokyklų vadovams ir klasių auklėtojams dar efektyviau organizuoti ugdymo procesą.


2011-11-17

Nauja skiltis - vartotojų atsiliepimai!

Nuo šiandien puslapio viršuje - naujas meniu punktas "Atsiliepimai". Paspaudę, galėsite perskaityti, ką apie TAMO sistemą ir mūsų darbą galvoja mokyklų vadovai.

Tikimės, kad tokiu būdu įtikinsime prie mūsų vartotojų rato prisijungti tas mokyklas, kurios dar nenaudoja elektroninio dienyno arba renkasi geriausią informacinę sistemą.

Svarbu yra ir tai, kad Jūs taip pat galite parašyti atsiliepimą! Nesvarbu, ar esate mokytojas, mokyklos vadovas, mokinys ar mokinio tėvas - galite išreikšti savo nuomonę, užpildę formą atsiliepimų puslapio apačioje. Tikimės, kad atsiliepimai bus teigiami!


2011-11-03

Aplankykite TAMO parodoje "MOKYKLA 2011"!

Šį savaitgalį, lapkričio 4-6 dienomis, parodų centre "Litexpo" vyks paroda "Mokykla 2011". Ten galėsite pamatyti ir TAMO projekto stendą! Galėsite pabendrauti su mūsų komandos atstovais, pasidalinti naudojimo įspūdžiais ar pasiūlyti naujų funkcijų. Tiems, kurie dar nenaudoja TAMO, bus galimybė vietoje išbandyti sistemos veikimą prie kompiuterio.

Taip pat du kartus per dieną, 11 ir 15 val., galėsite mūsų stende išgirsti pranešimą "Nuo elektroninio dienyno iki mokyklos informacinės sistemos", kuriame papasakosime apie plačią projekto ateities viziją.

Džiaugiamės, kad galėsime tokiu būdu gyvai pabendrauti su esamais ar būsimais TAMO vartotojais. Kviečiame ir jus!


2011-09-22

TAMO naudoja jau virš 300 mokyklų!

Mūsų komanda džiaugiasi nauju pasiekimu - šią savaitę pasirašyta sutartis jau su 300-ąja mokykla, ir klientų skaičius nenustoja didėti.

Jau penktus mokslo metus pradėjusi TAMO sistema auga kartu su vartotojų skaičiumi: stengiamės pasiūlyti vis naujų funkcijų ir tobulinti esamas. Turime plačią ateities viziją ir siekiame, kad TAMO būtų pilnavertė informacinė sistema mokyklai.

Apie planuojamas naujienas ir patobulinimus būtinai informuosime mokyklų administratorius, o tiems, kurie dar nesinaudoja mūsų sistema - siūlome pažiūrėti į naudojančių mokyklų sąrašą, ir galbūt būtent Jūsų mokyklą galėsime jau greitai ten įrašyti.


2011-09-08

Pradinio ugdymo el.dienyno aprašymas

Viena iš funkcijų, prie kurių TAMO komanda dirbo per vasarą, yra pradinių klasių elektroninis dienynas pagal naujus 2011-2013 m.m. ugdymo planus. Buvo sukurtos kelios naujos skiltys, padaryti pakeitimai ir patobulinimai, o šiandien galime jums pristatyti tų funkcijų oficialų aprašymą - pagalbos dokumentą pradinukų mokytojams ir mokyklų administratoriams.

Aprašymas prieinamas viešai internetu šiuo adresu: https://www.tamo.lt/pradinis_ugdymas. Informacija suskirstyta į skiltis bei padaryta navigacija, kad būtų patogiau skaityti.

Jeigu turėsite klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl pradinio ugdymo elektroninio dienyno, kreipkitės el.paštu arba telefonu, stengsimės atsižvelgti.


2011-09-01

Sveikiname su rugsėjo 1-ąja!

Štai ir atėjo pirmoji rudens diena - mokslo metų pradžios šventė. Sveikiname Jus ir linkime energingų bei produktyvių mokslo metų. Mokytojams linkime būti kantriems ir nepavargti, mokiniams - gauti gerus pažymius, o tėveliams - džiaugtis savo atžalų pasiekimais.

Mūsų komanda ir toliau nuoširdžiai stengsis tobulinti TAMO projektą ir padėti Jums visais klausimais. Paruošėme Jums ne vieną siurprizą šiems metams, o taip pat sukaupėme tikrai nemažą sąrašą Jūsų pageidavimų, jei dar turite ką pasiūlyti - kreipkitės, aptarsime!

Taip pat primename, kad praeitų mokslo metų dienyno duomenis galite pasiekti atskiru adresu http://2010.tamo.lt - ten galėsite tiek pažiūrėti duomenis, tiek juos pakoreguoti.


2011-08-24

Naujoji 2011-2012 mokslo metų TAMO versija

Prieš jūsų akis - naujoji TAMO versija. Be išorinių puslapio pakeitimų, per vasarą įgyvendinta nemažai patobulinimų ir vartotojų pageidavimų - tarp jų pradinukų dienyno pakeitimai, tvarkaraščio įvedimo patobulinimai, "kolektyvinis" praleidimų pateisinimas, atostogų datų fiksavimas ir dar eilė kitų. Visą patobulinimų sąrašą galite rasti specialiame tam skirtame puslapyje.

Tikimės, kad šie patobulinimai padės jums efektyviau ir patogiau naudotis TAMO sistema. Jūsų išsakytų pageidavimų sąrašas dar yra tikrai ilgas, tad stengsimės pagal galimybes įgyvendinti bent jau svarbiausius iš jų. Būkite aktyvūs ir savo pasiūlymais dalyvaukite TAMO kūrime!

Linkime gerų ir produktyvių mokslo metų!


2011-08-03

TAMO - jau ir "Facebook" tinkle!

Džiaugdamiesi savo vis didėjančia vartotojų auditorija, atidarome naują bendravimo kanalą - žengiame į socialinius tinklus. Atidarytas TAMO fanų puslapis "Facebook" tinkle - prie jo galite prisijungti per šią nuorodą.

"Facebook" tinkle galėsite pirmieji sužinoti apie mūsų ruošiamas naujoves bei patobulinimus, taip pat pareikšti savo nuomonę ir diskutuoti įvairiais klausimais, susijusiais su švietimu.

Kol vasara dar nesibaigė ir mūsų komanda dirba prie ateinančių mokslo metų TAMO versijos, galite tame procese dalyvauti ir jūs - būtent mūsų "Facebook" sienoje pareiškite, kokių funkcijų ar naujovių pageidautumėte iš TAMO. Pagal galimybes pasistengsime atsižvelgti!


2011-07-26

TAMO peržengė "simbolinę" 250 mokyklų ribą

Besitęsiant vasarai, mokyklų vadovai renkasi, kokį elektroninį dienyną naudoti ateinančiais mokslo metais. Smagu, kad sulaukiame daug skambučių ir laiškų iš naujų mokyklų, norinčių tapti mūsų klientais.

Pranešame, kad TAMO besinaudojančių mokyklų skaičius dar padidėjo: šiuo metu sąraše jau 254 mokyklos. Stengsimės ir toliau tobulinti savo produktą, ir kviečiame prisijungti tas mokyklas, kurios dar tik svarsto elektroninio dienyno diegimo galimybę.


2011-06-30

Patogesnis TAMO naudojančių mokyklų sąrašas: jame jau 241 mokykla!

Pasibaigus pirmajam vasaros mėnesiui, atnaujinome informaciją apie mokyklas, naudojančias TAMO sistemą. Džiaugiamės, kad nuolat sulaukiame skambučių ir elektroninių laiškų iš mokyklų, norinčių tapti mūsų klientais.

Nuo šiol operatyviau atnaujinsime duomenis apie TAMO naudojančias mokyklas, tam sukurtas naujas viršutinio meniu punktas "Naudojančios mokyklos", kur mokyklos suskirstytos patogiai pagal savivaldybes - galėsite greitai rasti jus dominantį Lietuvos rajoną. Taip pat kairėje puslapio pusėje matysite didėjantį konkretų skaičių mokyklų.

Tikimės, kad ir kitais mokslo metais klientų skaičius didės. Planuojame tikrai nemažai patobulinimų ir visiškai naujų funkcijų - tiek per vasarą, tiek per ateinančius mokslo metus.

Sekite naujienas!


2011-06-17

Brandos egzaminų rezultatai - nuo šiol ir dalykų mokytojams

Įgyvendinome dar vieną mokyklų prašymą, susijusį su brandos egzaminų rezultatais. Nuo šiandien administratoriaus arba klasių auklėtojų įvestus brandos egzaminų rezultatus galės matyti tų dalykų mokytojai skiltyje "Trimestrai/pusmečiai".


2011-05-19

Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatai - dešimtokams TAMO sistemoje

Šiandien buvo papildyta egzaminų rezultatų funkcija.
Dabar TAMO sistemoje galima fiksuoti ne tik 12-tokų brandos egzaminų rezultatus, bet ir 10-tokų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) įvertinimus.
Mokiniai galės pamatyti įrašytus rezultatus skiltyje "Egzaminų rezultatai".


2011-05-09

"Mobili" TAMO versija mokiniams - m.tamo.lt

Į mūsų kasdienį gyvenimą vis stipriau veržiasi mobilieji įrenginiai, ir vis daugiau vartotojų naudojasi internetu būtent telefone.
Norėdami žengti koja kojon su progresu, sukūrėme specialią TAMO versiją mobiliems įrenginiams. Nuo šiol savo telefone mokiniai galės greitai pasižiūrėti svarbiausią informaciją - pažymius, namų darbus bei tvarkaraštį.
"Mobilios" versijos adresas: http://m.tamo.lt.

Iš pačių mokinių tikimės sulaukti pasiūlymų, kaip galima tą versiją patobulinti bei kokių funkcijų dar joje reikia.


2011-05-04

Egzaminų ir įskaitų rezultatai 12-tokams - TAMO sistemoje

Dar viena naujiena mūsų vartotojams: nuo šiol 12-tų klasių mokiniai galės sužinoti savo įskaitų ir egzaminų rezultatus internetu TAMO sistemoje.
Rezultatus užregistruoja klasių auklėtojai arba mokyklos dienyno administratorius, o mokiniai matys juos naujoje skiltyje "Egzaminų rezultatai".
Šiam momentui yra pasibaigusios dvyliktokų įskaitos, ir jų rezultatus jau dabar mokiniai gali matyti TAMO sistemoje.

Tikimės, kad ši funkcija padės greičiau ir efektyviau paskelbti rezultatus asmeniškai kiekvienam dvyliktokui.


2011-04-19

Apklausų rezultatai - dabar ir PDF formatu

Mokyklų prašymu, patobulinome sistemos funkciją "Apklausos".
Dabar vartotojas, parengęs apklausą, galės rezultatus ne tik peržiūrėti naršyklėje, bet ir išsaugoti juos kaip PDF bylą, taip patogiau bus persiųsti el.paštu kolegoms ir/arba atsispausdinti.

Tikimės, kad tai padės greičiau susisteminti vykdomų apklausų rezultatus.


2011-04-04

Mokykloms už elektroninio dienyno taikymą - parama iš Švietimo ir mokslo ministerijos

Praėjusią savaitę pasirodė žinia, kad mokykloms, atsisakančioms popierinio dienyno ir pereinančioms prie elektroninio dienyno sistemos, Švietimo ir mokslo ministerija skirs paramą kompiuterine technika.
Buvo išleistas oficialus raštas, pagal kurį mokyklos gali užpildyti paraišką iki balandžio 10 d. ir taip pretenduoti į paramą.

Pildyti paraiškas ir gauti kompiuterinės įrangos gali tos mokyklos, kurios nebepildo popierinio dienyno arba žada tai padaryti nuo 2011 m. rugsėjo mėnesio.

Informuojame, kad TAMO sistema pilnai atitinka visus ŠMM reikalavimus, norint atsisakyti popierinio dienyno. Dėl to daugiau negu pusė mūsų sistemą naudojančių mokyklų atsisakė popierinio varianto ir sėkmingai pildo TIK elektroninį dienyną.

Laikas paraiškoms pateikti yra labai ribotas, tai yra dar viena priežastis jau dabar kreiptis į mus dėl elektroninio dienyno diegimo. Jei norite išbandyti sistemą, tai galėsite padaryti nemokamai iki mokslo metų pabaigos. Lauksime skambučių telefonu (8-5) 247 21 48 arba laiškų el.paštu info@tamo.lt.

Daugiau informacijos apie ŠMM raštą ir paramą mokykloms - Informacinių Technologijų Centro tinklalapyje.
© 2007-2012 UAB "NEVDA". Visos teisės saugomos. El. paštas: info@tamo.lt  ||  Telefonas: (8-5) 247 21 48
(darbo dienomis 8-17 val.)