Vartotojams (2011-12 m.m.)
 Pradžia Apie TAMO  Sistemos aprašymas   Mokyklos   Atsiliepimai   Mokinio pažymėjimas  
 Mokinių tėvų registracija →
 

Mokinių tėvų registracija

Kiekvienas mokinio tėvas gauna iš mokyklos lapelį su mokinio duomenimis. Jei jį atspausdino mokykloje, jis atrodo taip:


Duomenis galite gauti ir kitokiu pavidalu, svarbiausia, kad turite gauti vaiko prisijungimo vardą ir vaiko identifikatorių-raktą. Jei jų negavote, kreipkitės į mokyklą - į vaiko klasės auklėtoją arba į administraciją.

Nepainiokite vaiko slaptažodžio ir vaiko identifikatoriaus-rakto. Slaptažodis skirtas paties vaiko prisijungimui, o identifikatorius-raktas skirtas tėvo registracijai.

Jei turite keletą vaikų, tada turite gauti kiekvieno iš jų prisijungimo vardą ir identifikatorių-raktą. Tada prisiregistruokite kaip vieno iš jų tėvas, o vėliau galėsite pridėti kitų vaikų duomenis.

Jei šeimoje nori prisiregistruoti atskirai tėvas, mama ar kiti šeimos nariai, kiekvienas iš jų registruojasi atskirai, bet su tais pačiais vaiko duomenimis - vaiko prisijungimo vardu ir identifikatoriumi-raktu.

Registracijai reikia užpildyti formą, esančią kiek žemiau. Įveskite vaiko prisijungimo vardą ir identifikatorių-raktą, tada įveskite SAVO vardą ir pavardę, bei sugalvokite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Svarbu: registraciją atlikti reikia tik VIENĄ KARTĄ. Sėkmingai prisiregistravus, vėliau reikia jungtis per prisijungimo formą, esančia dešiniajame viršutiniame kampe. Ten įvesite tą patį vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos sugalvosite ir įvesite registracijos metu.

Jeigu nepavyksta prisiregistruoti, parašykite laišką el.paštu info@tamo.lt.
Laiške būtinai nurodykite, kad esate mokinio tėvas ar mama, ir būtinai parašykite savo vardą ir pavardę bei vaiko vardą, pavardę, mokyklą, (pageidautina ir klasę). Tada atsakysime jums el.paštu.
   
Vaiko prisijungimo vardas*:
Vaiko identifikatorius-raktas*:
 
Pastaba. Nepainiokite vaiko IDENTIFIKATORIAUS-RAKTO ir vaiko LAIKINO SLAPTAŽODŽIO. Tai skirtingi dalykai, pirmas skirtas tėvų registracijai, o antras - vaiko prisijungimui.
Jei neturite vaiko identifikatoriaus-rakto, kreipkitės į mokyklą.
   
Jūsų vardas*:
Pavardė*:
   
Jūsų vartotojo vardas*:
 
Pastaba. Vartotojo vardas turi būti jūsų sugalvotas ir turi nesutapti su jūsų vaiko prisijungimo vardu
Slaptažodis*:
Pakartoti slaptažodį*:
 
Pastaba. Slaptažodį sugalvokite patys. Jis gali būti sudarytas iš ne mažiau kaip 6 simbolių, lotyniškų raidžių ir/arba skaičių
   
     
 
* - Pažymėtus žvaigždute duomenis įvesti būtina


© 2007-2012 UAB "NEVDA". Visos teisės saugomos. El. paštas: info@tamo.lt  ||  Telefonas: (8-5) 247 21 48
(darbo dienomis 8-17 val.)